28.11.2023 | Petr Koval

Aukce dresů ze souboje legend končí už 30. listopadu

Na svatého Martina uspořádaly Pardubice oslavné utkání na počest 100 let existence klubu. Proti sobě se postavily bývalé hvězdy národního týmu a legendy tamního hokeje. V průběhu listopadu jste si mohli zakoupit dresy jednotlivých aktérů. Nákup autentických dresů je možný do 30. listopadu 2023.

V sobotu 11. listopadu se v Pardubicích uskutečnilo utkání legend pardubického hokeje, které na počest jubilea vyzvaly ty české. Na straně tradičního hokejového města nastoupili hráči jako Richard Král, mistr světa z roku 2010 Petr Koukal nebo olympijští vítězové z Nagana Milan Hejduk či Dominik Hašek, jenž pro utkání obul hráčské brusle.

Dres české reprezentace oblékli například brankář Michal Neuvirth, bývalý excelentní střelec Petr Ton nebo nynější hlavní trenér Pardubic Václav Varaďa.

Jediný dres, na který už fanoušci nemohou přihazovat, patřil bývalé gólmanské hvězdě Philadelphie či Washingtonu – Michalu Neuvirthovi. Trikot s číslem 1 se vydražil za 7 900 Kč. Další dresy je možné zakoupit od 3000 Kč. A to až do 30. listopadu 2023, kdy se brány ve 20:00 uzavřou.

K dispozici jsou dresy všech hráčů, kteří nastoupili k utkání na oslavu 100 let klubu pod vedením Jana „Gusty“ Havla, Milana Nového a Jaroslava Pouzara. Ucházet se tak můžete krom již zmíněných jmen například o dres Marka Pince, Michala Barinky, Rostislava Klesly, Jiřího Tlustého, Ondřeje Němce a mnoho dalších. Získat můžete rovněž barvy Jaroslava Hlinky a Jaroslava Bednáře, kteří v utkání nenastoupili.

Pořídit si cenný předmět a přispět k rozvoji mládežnického hokeje můžete i bez aukce. Okamžitě dres získáte prostřednictvím „Kup teď“. Tato cena je stanovena na 7900 Kč. Minimální obnos, jenž je možný přihodit do aukce je 50 Kč. Naopak navýšit můžete příspěvek maximálně o 500 Kč.

Aukce zde -> Získejte dres českých legend!

Galerie

Související články