Prezidenti ČSLH

V době společného československého státu

  • Jaroslav Potůček (1909 - 1911)
  • Emil Procházka (1911 - 1913)
  • Adolf Dušek (1913 - 1920)
  • J. Říha (1920 - 1921)
  • Jan Fleischmann (1921 - 1923)
  • Karel Hartmann (1923)
  • Adolf Dušek (1923 - 1925)
  • Jan Fleischmann (1925 - 1927)
  • J. Both (1927 - 1928)
  • Adolf Dušek (1928 - 1931)
  • Jaromír Citta (1931 - 1936)
  • Rudolf Kraffer (1936 - 1946)
  • Josef Loos (1946 - 1948)
  • František Cvetler (1948 - 1949)
  • Karel Klíma (1949 - 1954)
  • František Kocvera (1954 - 1956)
  • Vincenc Zeman (1956 - 1958)
  • Karel Velebil (1958 - 1961)
  • Zdeněk Andršt (1961 - 1980)
  • Vladimír Kostka (1980 - 1988)
  • Václav Říha (1988 - 1990)
  • Miroslav Šubrt (1990 - 1991)
  • Vladimír Šubrt (15. - 20.6.1991)
  • Pavol Učen (20.6.1991 - úřadující místopředseda, od října 1991 předseda - 31.12.1992)

Po rozdělení Československa

  • Vladimír Šubrt (1.1.1993 - 20.1.1994)
  • Stanislav Burdys (20.1. - 26.11.1994 – zastupující místopředseda)
  • Karel Gut (26.11.1994 - 26.6.2004)
  • Vratislav Kulhánek (26.6.2004 - 21.6.2008)
  • Tomáš Král (od 21.6. 2008)