Dokumenty

Datum Kategorie Název
06.01.2020 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění v Hodoníně
06.01.2020 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění v Děčíně
06.01.2020 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění v Děčíně
05.01.2020 Ženy Pozvánka: Ženy U16 - Čtyřdenní kemp ve Velkých Popovicích
05.01.2020 Ženy Program: Ženy U16 - Čtyřdenní kemp ve Velkých Popovicích
05.01.2020 Ženy Pozvánka: Ženy U16 - Youth Olympic Games 2020
05.01.2020 Ženy Program: Ženy U16 - Youth Olympic Games 2020
19.12.2019 Hokejové soutěže Přestupní řád mimo klubů extraligy a I. ligy - s vyznačením změn 19.12.2019
19.12.2019 Hokejové soutěže Přestupní řád mimo klubů extraligy a I. ligy
19.12.2019 Hokejové soutěže Přestupní řád pro kluby extraligy a I. ligy
19.12.2019 Hokejové soutěže Přestupní řád pro kluby extraligy a I. ligy - s vyznačením změn 19.12.2019
19.12.2019 Hokejové soutěže Soutěžní a disciplinární řád - s vyznačením změn 19.12.2019
19.12.2019 Hokejové soutěže Soutěžní a disciplinární řád
17.12.2019 Ženy Pozvánka: Ženy U18 - Čtyřdenní kemp v Humpolci
17.12.2019 Ženy Program: Ženy U18 - Čtyřdenní kemp v Humpolci
17.12.2019 Ženy Pozvánka: Ženy U18 - Mistrovství světa 2020
17.12.2019 Ženy Program: Ženy U18 - Mistrovství světa 2020
10.12.2019 Reprezentace Pozvánka: U18 Turnaj pěti zemí ve Švýcarsku
10.12.2019 Reprezentace Program: U18 Turnaj pěti zemí ve Švýcarsku
09.12.2019 Reprezentace Pozvánka: U17 Tři přátelské zápasy ve Finsku
09.12.2019 Reprezentace Program: U17 Tři přátelské zápasy ve Finsku
09.12.2019 Ženy Pozvánka: Ženy U16 - Dvě přátelská utkání proti Jižní Koreji
09.12.2019 Ženy Program: Ženy U16 - Dvě přátelská utkání proti Jižní Koreji
06.12.2019 ČSLH info Informace z jednání výkonného výboru 10.9.2019
06.12.2019 ČSLH info Informace z jednání výkonného výboru 22.10.2019
05.12.2019 Reprezentace Pozvánka: U20 Mistrovství světa 2020
05.12.2019 Reprezentace Program: U20 Mistrovství světa 2020
04.12.2019 Reprezentace Pozvánka: U16 Tři přátelská utkání proti Rusku
04.12.2019 Reprezentace Program: U16 Tři přátelská utkání proti Rusku
03.12.2019 Reprezentace Pozvánka: U17 Tři přátelské zápasy s Ruskem
03.12.2019 Reprezentace Program: U17 Tři přátelské zápasy s Ruskem
03.12.2019 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění v České Třebové
03.12.2019 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění v České Třebové
02.12.2019 Reprezentace Nominace národního týmu na Channel One Cup 2019
02.12.2019 Para hokej Pozvánka: Para hokej - Turnaj čtyř zemí v Kanadě
02.12.2019 Para hokej Program: Para hokej - Turnaj čtyř zemí v Kanadě
27.11.2019 Ženy Pozvánka: Ženy U16 - Turnaj olympijských nadějí visegrádských národů v Maďarsku
27.11.2019 Ženy Program: Ženy U16 - Turnaj olympijských nadějí visegrádských národů v Maďarsku
27.11.2019 Ženy Pozvánka: Ženy U18 - Turnaj čtyř zemí ve Finsku (EHT)
27.11.2019 Ženy Program: Ženy U18 - Turnaj čtyř zemí ve Finsku (EHT)
27.11.2019 Ženy Pozvánka: Ženy - Turnaj šesti zemí v Rusku
27.11.2019 Ženy Program: Ženy - Turnaj šesti zemí v Rusku
25.11.2019 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění v Karlových Varech
25.11.2019 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění v Karlových Varech
25.11.2019 Pro brankáře Pozvánka: Jednodenní brankářské soustředění ve Studénce
25.11.2019 Pro brankáře Přihláška: Jednodenní brankářské soustředění ve Studénce
22.11.2019 Reprezentace Pozvánka: U19 World Junior A Challenge 2019
22.11.2019 Reprezentace Program: U19 World Junior A Challenge 2019
04.11.2019 Reprezentace Pravidla akreditace: Česká republika – Finsko, 12. 12. 2019
04.11.2019 Reprezentace Accreditation Regulations: CZE - FIN, 12. 12. 2019