Články o brankářích

#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - Jak trénují mladí gólmani po celé ČR
Jak mladí brankáři plní výzvu #HokejDoma? Podívejte se na sestřih videí, které nám poslali kluci a holky z celé České republiky. Určitě si počkejte na konec videa, kde naleznete malé odlehčení. Za tuto zpětnou vazbu všem moc děkujeme.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - POHYBOVÁ VŠESTRANNOST
Video s názvem "Pohybová všestrannost v domácích podmínkách" patří do série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře, ale není samostatným dílem. Spíš by mělo sloužit jako doplněk veškerých aktivit brankářů všech věkových kategorií.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ
V jedenáctém díle série, která doporučuje brankářům všech věkových kategorií, jak cvičit doma mimo tréninkovou jednotku, jsme se rozhodli připravit pár ukázkových videí pro práci s formou kompenzace. Důležitou částí vašich tréninků a po tréninkových zatížení by měla být forma kompenzace.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - KOORDINAČNÍ ŽEBŘÍK, ODRAZOVÁ CVIČENÍ
Série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře pokračuje desátým dílem, který se zaměřuje na odrazová cvičení, při kterých mladí brankáři všech věkových kategorií využijí koordinační žebřík. Videa připravuje brankářská komise ve spolupráci s profesionálními regionálními trenéry brankářů Českého hokeje.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - AGILITY, KOORDINAČNÍ CVIČENÍ II.
9. díl série, kterou brankářská komise ve spolupráci s profesionálními regionálními trenéry brankářů připravila pro období, kdy jsou zavřené zimáky, se zaměřuje na rychlost a obratnost gólmanů všech věkových kategorií. 11. května se otevírají další sportoviště, a tak tato cvičení mohou mladí hokejisté zkoušet nejen doma, ale i v tělocvičně.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - AGILITY, KOORDINAČNÍ CVIČENÍ I.
Osmé pokračování série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře, kterou brankářská komise ve spolupráci s profesionálními regionálními trenéry brankářů Českého hokeje připravila pro období, kdy jsou zavřené zimní stadionu, se zaměřuje na agility, postřeh a koordinaci hokejových brankářů.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - ZÁKLADNÍ POHYBOVÉ ČINNOSTI V PRÁCI S BALÓNEM
Sedmý díl seriálu #HokejDoma: Cvičení pro brankáře přináší několik gólmanských cviků s balóny, které někteří z vás už možná znají, pro ostatní to bude novinka. Český hokej ale všem mladým brankářům doporučuje podobný domácí trénink především době, kdy jsou zavřené zimní stadiony.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - ZÁKLADNÍ POHYBOVÉ ČINNOSTI V PRÁCI S TENISÁKY
Pro cviky v rámci šestého dílu série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře budou mladí gólmani, kteří aktuálně nemohou trénovat na zimních stadionech, potřebovat pouze pár tenisových míčků. Podívejte se na video, jak snadno můžete procvičovat obratnost a rychlou reakci.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - REAKČNÍ CVIČENÍ, VYUŽITÍ TERČÍKŮ A TENISÁKŮ
Je tu další díl série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře, který se tentokrát zaměřuje na postřeh. Podívejte se na několik zábavných cvičení, které si každý mladý brankář může vyzkoušet v domácím prostředí v době, kdy jsou zimní stadiony zavřené.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - ODSKOKY STRANOU, ZÁKROK HOLÍ
Série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře pokračuje čtvrtým dílem, který se zaměřuje na odskoky stranou a zákroky holí. Videa připravuje brankářská komise ve spolupráci s profesionálními regionálními trenéry brankářů Českého hokeje.