Články o brankářích

Kemp brankářů juniorských reprezentací U16-U20 proběhl i letos v Rokycanech
Brankářská komise Českého hokeje opět po roce zorganizovala kemp brankářů juniorských reprezentací U16-U20. Stejně jako loni se akce uskutečnila na zimním stadionu v Rokycanech pod vedením Radka Totha, šéftrenérem brankářů Českého hokeje.
V Rokycanech probíhá kemp brankářů juniorských reprezentací U17-U20
V Rokycanech se v rámci zahájení nové sezony tradičně sešli nejlepší brankáři kategorií U17 - U20, aby zde společně absolvovali pětidenní kemp pod vedením hlavního trenéra brankářů Českého hokeje Radka Totha. Mezi trenéry najdeme např. několik známých jmen z řad brankářských koučů reprezentačních výběrů či extraligových klubů.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK VI
26. díl série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře přichází s formou kompenzačního cvičení pod vedením trenérky Barbory Jurové a zabývá se pohybovými partiemi v oblasti kyčlí a zádových svalů.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK V
Brankářská komise Českého hokeje představuje 25. díl série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře. V baterii cviků na komplexní protažení navazuje stejně jako předchozí videa s trenérkou Barborou Jurovou na oblast správného vedeného strečinku.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK IV
Nedílnou součástí většiny kompenzačních cvičení pro naše brankáře je oblast kyčlí a dolní končetiny v následné aktivaci a tréninku rovnováhy.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK III
Série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře pokračuje 23. dílem, který je opět zaměřen na strečink. Úroveň a skladba provedení se tentokrát dostává do forem náročnějších provedení v rotacích, přechodech do aktivací a protažení oblastí kyčlí.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK II
Brankářská komise Českého hokeje zveřejnila 22. díl série určené mladým gólmanům a jejich přípravě v domácím prostředí. Hlavním tématem je opět strečink, který patří mezi základní složky tréninku gólmanů. I následující pokračování série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře budou věnována této oblasti.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK I.
Ve 21. pokračování série určené mladým gólmanům a jejich domácí přípravě se brankářská komise Českého hokeje přesouvá do oblasti pohybových tréninků zaměřených na dynamické formy strečinku. Několik dalších dílů série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře bude věnovaných této oblasti.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - PRÁCE S EXPANDEREM
Brankářská komise Českého hokeje přichází s dvacátým dílem série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře, který si klade za cíl ukázat mladým gólmanům, jak se připravovat v domácích podmínkách v době vládních restrikcí. Tentokrát půjde o cviky se speciální gumou zvanou expander.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - VYUŽITÍ MÍČKU V TRÉNINKU
Devatenáctý díl série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře se zaměřuje na ukázky tréninků postřehu a reakce. Předchozí díly s natočenou baterií videí byly představeny pro potřeby tréninku postřehu a reakce. Veškeré kombinace cvičení nabízí brankářská komise ledního hokeje pro možnosti domácího tréninku.