Články o brankářích

#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ
V jedenáctém díle série, která doporučuje brankářům všech věkových kategorií, jak cvičit doma mimo tréninkovou jednotku, jsme se rozhodli připravit pár ukázkových videí pro práci s formou kompenzace. Důležitou částí vašich tréninků a po tréninkových zatížení by měla být forma kompenzace.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - KOORDINAČNÍ ŽEBŘÍK, ODRAZOVÁ CVIČENÍ
Série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře pokračuje desátým dílem, který se zaměřuje na odrazová cvičení, při kterých mladí brankáři všech věkových kategorií využijí koordinační žebřík. Videa připravuje brankářská komise ve spolupráci s profesionálními regionálními trenéry brankářů Českého hokeje.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - AGILITY, KOORDINAČNÍ CVIČENÍ II.
9. díl série, kterou brankářská komise ve spolupráci s profesionálními regionálními trenéry brankářů připravila pro období, kdy jsou zavřené zimáky, se zaměřuje na rychlost a obratnost gólmanů všech věkových kategorií. 11. května se otevírají další sportoviště, a tak tato cvičení mohou mladí hokejisté zkoušet nejen doma, ale i v tělocvičně.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - AGILITY, KOORDINAČNÍ CVIČENÍ I.
Osmé pokračování série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře, kterou brankářská komise ve spolupráci s profesionálními regionálními trenéry brankářů Českého hokeje připravila pro období, kdy jsou zavřené zimní stadionu, se zaměřuje na agility, postřeh a koordinaci hokejových brankářů.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - ZÁKLADNÍ POHYBOVÉ ČINNOSTI V PRÁCI S BALÓNEM
Sedmý díl seriálu #HokejDoma: Cvičení pro brankáře přináší několik gólmanských cviků s balóny, které někteří z vás už možná znají, pro ostatní to bude novinka. Český hokej ale všem mladým brankářům doporučuje podobný domácí trénink především době, kdy jsou zavřené zimní stadiony.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - ZÁKLADNÍ POHYBOVÉ ČINNOSTI V PRÁCI S TENISÁKY
Pro cviky v rámci šestého dílu série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře budou mladí gólmani, kteří aktuálně nemohou trénovat na zimních stadionech, potřebovat pouze pár tenisových míčků. Podívejte se na video, jak snadno můžete procvičovat obratnost a rychlou reakci.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - REAKČNÍ CVIČENÍ, VYUŽITÍ TERČÍKŮ A TENISÁKŮ
Je tu další díl série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře, který se tentokrát zaměřuje na postřeh. Podívejte se na několik zábavných cvičení, které si každý mladý brankář může vyzkoušet v domácím prostředí v době, kdy jsou zimní stadiony zavřené.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - ODSKOKY STRANOU, ZÁKROK HOLÍ
Série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře pokračuje čtvrtým dílem, který se zaměřuje na odskoky stranou a zákroky holí. Videa připravuje brankářská komise ve spolupráci s profesionálními regionálními trenéry brankářů Českého hokeje.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - TENISÁKY O ZEĎ
Seriál #HokejDoma: Cvičení pro brankáře má třetí pokračování, které se zaměřuje na chytání tenisáků odražených od zdi. Český hokej připravuje tato videa pro období, kdy jsou zavřené zimní stadionu, aby mohli mladí brankáři trénovat i v domácím prostředí.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STARTY Z RŮZNÝCH POLOH
Druhý díl série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře, kterou brankářská komise ve spolupráci s profesionálními regionálními trenéry brankářů Českého hokeje připravila pro období, kdy jsou zavřené zimní stadionu, se zaměřuje na postřeh a výbušnost hokejových brankářů.