Články o brankářích

Turnaj 4 U 20 Karlovy Vary, ČR
Mužstvo U 20 obsadilo v turnaji 2. místo. V brance nás reprezentovali Marek Mazanec (Plzeň), Filip Novotný (Sparta Praha) a Tomáš Král (LIK Lillehammer-Norsko).
II. ročník jednodenního soustředění brankářů v Hradci Králové
Nadějní brankáři českého hokeje absolvovali 31. 10. 2010 jednodenní kemp v Hradci Králové.
Brankářská komise zve na 2. praktický seminář na ledě
Brankářská komise ČSLH zve trenéry a rodiče brankářů na 2. praktický ukázkový seminář tréninku na ledě, který se koná 6. prosince 2010 v Tesla aréně v Praze.
Jednodenní soustředění nejmladších brankářů v Karlových Varech
Druhým rokem pokračují jednodenní soustředění brankářů nejmladších kategorií (od 1. do 8. třídy) . Jedno takové se 14. listopadu konalo v Karlových Varech.
Jednodenní soustředění nejmladších brankářů v Hradci Králové
Jeden z kempů 2. ročníku soustředění pro nejmenší české brankáře se odehrál 31. října 2010 v Hradci Králové. Akce se zúčastnilo celkem 9 brankářů z Královéhradeckého, Pardubického a Libereckého kraje.
Turnaj 4 U 20 Nyköping, Švédsko
Mužstvo U 20 obsadilo v turnaji 3. místo, v brance nás reprezentovali Marek Mazanec (Plzeň) a Libor Kašík (Zlín)
Turnaj U 20 Kanada
Série čtyř zápasů proti kanadským universitním a juniorským týmům ve Windsor - Kanada.
Informace o 2. ročníku soustředění brankářů nejmladších kategorií
Také v roce 2010 uspořádá Brankářská komise ČSLH v rámci projektu výchovy mladých brankářů jednodenní kemp pro žáky 1. až 8. tříd ZŠ. Podmínkou jsou zvládnuté základy bruslení. Možnost zařadit i starší, ale jen v případě volné kapacity. Přihlaste i vy svého malého brankáře na tuto akci s mottem: „Tvoje cesta k reprezentaci začíná tady“.
Shrnutí červencového soustředění brankářů na ledě i na suchu
Ve dnech 19. až 23. července 2010 proběhlo ve sportovním komplexu v Liberci soustředění brankářů ročníků 1995 - 1992, kterého se zúčastnilo celkem 24 gólmanů z celé České republiky.
Shrnutí květnového / červnového soustředění brankářů v Liberci
Ve dnech 30. května až 4. června 2010 proběhlo ve sportovním komplexu v Liberci soustředění brankářů ročníků 1995 až 1991.