Články o brankářích

OBRAZEM: Kemp brankářů reprezentací U18 a U20
Zimní stadion HC Hvězda Praha hostil i během uplynulého víkendu kemp brankářů reprezentací. Zástupci brankářské komise pod vedením Petra Přikryla tentokrát pozvali na třídenní soustředění gólmany juniorských reprezentací U18 a U20.
V Praze se uskutečnil kemp brankářů reprezentací U16 a U17
V Praze na Zimním stadionu Hvězda Praha se uskutečnil první brankářský kemp nové sezony. Trenéři pod vedením předsedy brankářské komise Petra Přikryla zorganizovali třídenní soustředění pro gólmany juniorských reprezentací U16 a U17.
Kemp brankářů juniorských reprezentací U16-U20 proběhl i letos v Rokycanech
Brankářská komise Českého hokeje opět po roce zorganizovala kemp brankářů juniorských reprezentací U16-U20. Stejně jako loni se akce uskutečnila na zimním stadionu v Rokycanech pod vedením Radka Totha, šéftrenérem brankářů Českého hokeje.
V Rokycanech probíhá kemp brankářů juniorských reprezentací U17-U20
V Rokycanech se v rámci zahájení nové sezony tradičně sešli nejlepší brankáři kategorií U17 - U20, aby zde společně absolvovali pětidenní kemp pod vedením hlavního trenéra brankářů Českého hokeje Radka Totha. Mezi trenéry najdeme např. několik známých jmen z řad brankářských koučů reprezentačních výběrů či extraligových klubů.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK VI
26. díl série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře přichází s formou kompenzačního cvičení pod vedením trenérky Barbory Jurové a zabývá se pohybovými partiemi v oblasti kyčlí a zádových svalů.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK V
Brankářská komise Českého hokeje představuje 25. díl série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře. V baterii cviků na komplexní protažení navazuje stejně jako předchozí videa s trenérkou Barborou Jurovou na oblast správného vedeného strečinku.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK IV
Nedílnou součástí většiny kompenzačních cvičení pro naše brankáře je oblast kyčlí a dolní končetiny v následné aktivaci a tréninku rovnováhy.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK III
Série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře pokračuje 23. dílem, který je opět zaměřen na strečink. Úroveň a skladba provedení se tentokrát dostává do forem náročnějších provedení v rotacích, přechodech do aktivací a protažení oblastí kyčlí.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK II
Brankářská komise Českého hokeje zveřejnila 22. díl série určené mladým gólmanům a jejich přípravě v domácím prostředí. Hlavním tématem je opět strečink, který patří mezi základní složky tréninku gólmanů. I následující pokračování série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře budou věnována této oblasti.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK I.
Ve 21. pokračování série určené mladým gólmanům a jejich domácí přípravě se brankářská komise Českého hokeje přesouvá do oblasti pohybových tréninků zaměřených na dynamické formy strečinku. Několik dalších dílů série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře bude věnovaných této oblasti.