Články o brankářích

Akce brankářské komise v prosinci 2023
Brankářská komise organizuje v prosinci dva jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd, reprezentační kempy, U16, U17 a U18, kemp pro brankáře kategorie U15 a v neposlední řadě i moderovanou debatu s bývalým elitním brankářem a nyní trenérem gólmanů v klubu SaiPa Lappeenranta Tomášem Dubou.
Akce brankářské komise v listopadu 2023
Brankářská komise organizuje dva jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd. Jeden v půlce listopadu ve Vlašimi, druhý ke konci měsíce ve Lhotě u Vsetína. Brankáři nejprve absolvují jeden speciální trénink na suchu, pak následují dva tréninky na ledě.
OBRAZEM: Jak probíhají jednodenní kempy brankářů 4. až 9. tříd?
Brankařská komise v této sezoně pořádá jednodenní kempy pro gólmany 4. až 9. tříd. V této sezoně proběhly už tři a další budou následovat.
Brankářská komise Českého hokeje v sezoně 2023/24
Hokejová sezona 2023/24 už běží na plné obrátky a své aktivity už spustila i brankářská komise Českého hokeje, v jejíž čele stojí předseda Petr Přikryl, zkušený funkcionář a dlouholetý extraligový brankář. Odborná komise, která se zabývá rozvojovými aktivitami hokejových gólmanů, představila své krátkodobé i dlouhodobé cíle.
OBRAZEM: Kemp brankářů reprezentací U18 a U20
Zimní stadion HC Hvězda Praha hostil i během uplynulého víkendu kemp brankářů reprezentací. Zástupci brankářské komise pod vedením Petra Přikryla tentokrát pozvali na třídenní soustředění gólmany juniorských reprezentací U18 a U20.
V Praze se uskutečnil kemp brankářů reprezentací U16 a U17
V Praze na Zimním stadionu Hvězda Praha se uskutečnil první brankářský kemp nové sezony. Trenéři pod vedením předsedy brankářské komise Petra Přikryla zorganizovali třídenní soustředění pro gólmany juniorských reprezentací U16 a U17.
Kemp brankářů juniorských reprezentací U16-U20 proběhl i letos v Rokycanech
Brankářská komise Českého hokeje opět po roce zorganizovala kemp brankářů juniorských reprezentací U16-U20. Stejně jako loni se akce uskutečnila na zimním stadionu v Rokycanech pod vedením Radka Totha, šéftrenérem brankářů Českého hokeje.
V Rokycanech probíhá kemp brankářů juniorských reprezentací U17-U20
V Rokycanech se v rámci zahájení nové sezony tradičně sešli nejlepší brankáři kategorií U17 - U20, aby zde společně absolvovali pětidenní kemp pod vedením hlavního trenéra brankářů Českého hokeje Radka Totha. Mezi trenéry najdeme např. několik známých jmen z řad brankářských koučů reprezentačních výběrů či extraligových klubů.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK VI
26. díl série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře přichází s formou kompenzačního cvičení pod vedením trenérky Barbory Jurové a zabývá se pohybovými partiemi v oblasti kyčlí a zádových svalů.
#HokejDoma: Cvičení pro brankáře - STREČINK V
Brankářská komise Českého hokeje představuje 25. díl série #HokejDoma: Cvičení pro brankáře. V baterii cviků na komplexní protažení navazuje stejně jako předchozí videa s trenérkou Barborou Jurovou na oblast správného vedeného strečinku.