Marketingové oddělení

profile
Ondřej Šnaidauf

obchodní a marketingový ředitel

Telefon +420 211 158 051

Mobil +420 727 945 041

E-mail snaidauf@czehockey.cz

profile
Hana Petrželková

marketingová manažerka

Telefon +420 211 158 019

Mobil +420 606 605 205

E-mail petrzelkova@czehockey.cz

profile
Jiří Veber

marketingový manažer

Telefon +420 211 158 026

Mobil +420 774 415 800

E-mail veber@czehockey.cz

profile
Matej Kraus

manažer marketingových inovací

Mobil +420 739 412 314

E-mail kraus@czehockey.cz

profile
Michael Schuster

PR manažer

Mobil +420 731 769 180

E-mail schuster@czehockey.cz

profile
Jonáš Štekr

social media manager

Mobil +420 607 746 385

E-mail stekr@czehockey.cz

profile
Filip Kregl

grafik & designér

Mobil +420 737 258 325

E-mail kregl@czehockey.cz

profile
Tomáš Kadlec

Marketing Specialist

Mobil +420 734 471 820

E-mail kadlec@czehockey.cz

profile
Tomáš Nesrsta

Event & Marketing Manager

Mobil +420 737 889 994

E-mail nesrsta@czehockey.cz

profile
Martin Boška

Brand & Campaign Manager

Mobil +420 602 606 263

E-mail boska@czehockey.cz

profile
Ondřej Kalát

media manažer reprezentací

Telefon +420 211 158 056

Mobil +420 601 589 161

E-mail kalat@czehockey.cz