Semináře pod vedením Terryho Christensena hostí Pardubice a Kravaře

Sportovní oddělení Českého hokeje pořádá v pondělí a úterý dva semináře pod vedením Terryho Christensena, trenéra a funkcionáře, který má bohaté zkušenosti se zámořským hokejem.

Američan Terry Christensen momentálně působí jako viceprezident kanadského celku Flint Firebirds, který hraje v kanadské OHL, jedné z juniorských soutěží. Bohaté zkušenosti má také ze své vlasti, je certifikovaným trenérem už přes tři desetiletí a řadu let přednáší zejména o defenzivních úkonech. Není mu cizí ani pozice hlavního trenéra a generálního manažera hokejových týmů USA Selects Elite AAA.

V pondělí 16. října se uskuteční první seminář v Kravařích nedaleko od Opavy. Celá akce se uskuteční v Buly Aréně Kravaře.

Program:

10:00 Zahájení semináře (Petr Jonák, Zdeněk Vojta)

10:10 – 11:40 Teaching Team Defense - The Foundation of a Championship Hockey Team (Terry Christensen, USA)

12:30 – 14:00 Praktická ukázka tréninku obranných dovedností

14:10 – 14:30 Diskuse s trenéry po praktické ukázce

14:30 Zakončení

O den později v úterý 17. října zavítá Terry Christensen také na východ Čech. První blok je na plánu v prostorách Univerzity Pardubice, následná ukázka na ledě už v Enteria aréně.

Program:

10:00 Zahájení semináře (Petr Jonák, Zdeněk Vojta)

10:10 – 11:40 Teaching Team Defense - The Foundation of a Championship Hockey Team (Terry Christensen USA)

Přechod do Enteria arény Pardubice

12:30 – 14:00 Praktická ukázka tréninku obranných dovedností

14:10 – 14:30 Diskuse s trenéry po praktické ukázce

14:30 Zakončení

Seminář se počítá trenérům jako doškolovací seminář k prolongaci trenérských průkazů 6 kreditů. Přihlašování je možné výhradně jen přes aplikaci Coach Manager, účastnický poplatek 400 Kč se dá uhradit pouze přes platební bránu aplikace a počet míst na semináři je 100. Zajištěn je také překlad z angličtiny do češtiny a zájemci o účast na praktické ukázce na ledě si musí přinést trenérské vybavení na led s sebou.

TÉMATA: Trenér